دانلود تلگرام برای گوشی‌های جاوا و سیمبین

هنوز بسیاری هستند که از گوشی‌های جاوا و سیمبین استفاده می‌کنند. مطمئنا این گوشی‌ها نیز به برنامه‌های روز دنیا باید دسترسی داشته باشند و روی آنها نصب باشد.

درست است که خود تلگرام در سایت اصلی خودش نسخه‌ای برای جاوا و سیمبین قرار نداده است، اما مهندسان و ریاضی‌دانان بیکار ننشسته‌اند و فوری نسخه جاوا و سیمبین این برنامه را نیز تهیه کردند.

در اینجا برنامه تلگرام برای گوشی‌های با سیستم‌ عامل‌های جاوا و سیمبین آورده شده است.

اگر می‌خواهید با تلگرام آشنا شوید، توصیه می‌کنم این پست را بخوانید. در این پست تمام چیزهایی که باید از تلگرام بدانید آورده شده است. به طور خلاصه تلگرام یک برنامه پیام‌رسانی است که مخصوصا در ایران بسیار معروف است و اکثر کسانی که گوشی هوشمند دارند تلگرام روی گوشی‌شان دارند.

همچنین تلگرام برای کامپیوتر نیز دسترس است، و نسخه تحت وب آن نیز موجود است، که از طریق وب مستقیم می‌توانید تلگرام‌تان را فعال کنید و از آن استفاده کنید


دانلود تلگرام

با توجه به درخواست‌های دوستان سری جدید افزوده شد. سری جدید و همینطور سری قبلی از سوی نگارش تضمین نمی‌شوند و صرفا جهت مفید یافتن به اشتراک گذاشته شده است.

سری جدید دانلود تلگرام برای گوشی‌های جاوا و سیمبین : دانلود


سری‌های قبلی

اما اگر می‌خواهید مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ای به تلگرام‌ در گوشی‌های جاوا و سیمبین دسترسی داشته باشید می‌توانید از لینک زیر آن را دانلود کنید. ابتدا لینک اول را امتحان کنید، اگر احیانا جواب نداد لینک دوم را امتحان کنید.

دانلود تلگرام برای گوشی‌های جاوا و سیمبین: لینک اول

دانلود تلگرام برای گوشی‌های با سیستم‌ عامل‌های جاوا و سیمبین: لینک دوم

اگر برنامه با مرورگرتان دانلود نشد، با نرم‌افزارهای مدیریت دانلود (دانلود منیجر) آن را دانلود کنید. یا می‌توانید فایل نسخه فشرده را به راحتی و مستقیم از نگارش دریافت کنید.

دانلود نسخه فشرده تلگرام برای گوشی‌های با سیستم عامل‌های جاوا و سیمبین مستقیم از سرور نگارش: لینک دانلود


اگر احیانا لینک‌های بالا جواب نداد، لطفا اطلاع دهید، تا سریعا لینک‌های جدید افزوده گردد.

اگر هم برنامه دیگری از سری جاوا می‌خواستید، لطفا اطلاع دهید تا در سه سوت برایتان آماده شود.


در رابطه با انتخاب ۵ گزینه‌ای که در کامنت‌ها اشاره کردید

گزینه‌ اول: در رابطه کارآیی تلگرام است

گزینه دوم: دسترسی به تلگرام از طریق اینترنت است

گزینه سوم: امنیت تلگرام

گزینه چهارم: دانلود پلتفرم تلگرام

گزینه پنجم: چگونگی استفاده و نصب تلگرام را توضیح می‌دهد


نکته مهم: نگارش تیم پشتیبانی این نرم‌افزار نیست، این نرم‌افزار صرفا جهت مفید بودن آن تهیه شده است و ممکن است روی بعضی از گوشی‌ها وابسته به نمایشگر، سیستم عامل و دیگر عوامل جواب ندهد.


سری جدید نرم‌افزار

بلکبری

جاوا و سیمبین

اندروید

آیپد آی.اُ.اس

ویندوز فون


 

29 thoughts on “دانلود تلگرام برای گوشی‌های جاوا و سیمبین

  1. سلام با تشکر از سایت خوبتون گوشی من سامسونگ لمسی جاوا هست در مورد نسخه قدیمی که مینوسه فایل از حداکثر اندازه جاوا فراتر رفته است نسخه جدید هم باز میکنه اما نمیدونم باید چکار کنم لطفا در مورد نسخه جدید تو ضیح بدید که چکار باید بکنم ممنون

    • متاسفانه به دلیل یک سری به روز رسانی‌های سایت نمی‌توانم بررسی کنم* امیدوارم دوستان دیگری که این نظر را می‌بینند بتوانند راهنمایی کنند.

    • این برنامه بایستی روی سیستم عامل جاوا جواب دهد، اما وابسته به بعضی از صفحه نمایشگرها و دیگر عوامل گوشی درست کار نمی‌‌شود. سعی می‌شود برنامه‌های بهتری در این خصوص یافت شود. همان طور که در پست گفته شد، نگارش مسئول پشتیبانی از این نرم‌افزار نیست و صرفا به دلیل مفید یافتن آن به اشتراک گذاشته شده است.

دیدگاه‌تان را بنویسید: